Sekcja wspinania 'W Pionie'

 

Witamy na stronach Sekcji Wspinania 'W Pionie' !

Witamy na stronach Sekcji Wspinania W Pionie!

 SEKCJA WSPINANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH.

Na ścianie wspinaczkowej przy ul. Nowowiejskiej 37 b (OSiR Ochota) w Warszawie działają sekcje wspinaczkowe naszych instruktorów. Dwugodzinne treningi prowadzą  instruktorzy i trenerzy wspinaczki sportowej z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym i sportowym.

Koszt zajęć wynosi 250-300zł zł za 8 dwugodzinnych zajęć na ścianie. Dodatkowym kosztem są wejściówki - karnet miesięczny open  kosztuje 250zł. Mając kartę Multisport przy wejściu obowiązuje dopłata 10zł,  karty Fitprofit i Medicover bez jakichkolweik dopłat.

Do sekcji przyjmowane są osoby posiadające umiejętność wspinaczki z dolną asekuracją. Osoby, które nie posiadają tej umiejętności muszą nadrobić zaległości w zakresie asekuracji u instruktora prowadzącego grupę sekcyjną lub odbyć pełny kurs wspinaczki na sztucznej ścianie.

 Sekcje organizują i prowadzą u nas: Joasia, Agnieszka, Marysia, Marek, Paweł,  Krzysiek i Łukasz.

 Wszelkich informacji udzielamy mailowo sekcja @wpionie.pl lub telefonicznie 609 622467( od godz. 15.00). Informacje można też uzyskać kontaktując się bezpośrednio z instruktorami.

Za wejścia na ściankę rozliczamy się w naszym sekretariacie na miejscu. Za zajęcia sekcyjne płacimy bezpośrednio z instruktorowi prowadzącemu, który formalnie są organizatorem zajęć sekcyjnych.

 Z A P R A S Z A M Y!

 

 

Newsy'